Projedeki Ayrıcalıklarımız
Evlerdeki Ayrıcalıklarımız

· Mavera Sarayları’nın özenle tasarlanmış 56 adet özel ev için, her biri kendi alanında lider dünya markaları ve çok yüksek kaliteli malzemeler seçilerek, hassas ve muntazam özenli işçilikle uygulama yapılmaktadır.

· Evlerimizin kat yüksekliği 3.30 m.’dir.

· Evlerimizin oda zeminleri masif ahşap parke, koridor ve ıslak zeminleri ise doğal mermerle kaplanmaktadır.

· Ev girişlerindeki geniş ve ferah hollerde, zemindeki mermer üzerine lazerle kesilerek ince işçilikle uygulanmış çiçek desenleri, tavanlarda ise kenarları lake ahşap işlemeli ledlerle aydınlatılmış eskitme aynalar uygulanmaktadır. Hol ve koridor duvarlarını işlemeli lake lambriler, tekstil duvar kağıtları ve prinç aplikler süslemektedir. Evinizin girişindeki ihtişam ve kalite sizin ve konuklarınızın gözlerinizi kamaştıracak.


· Mavera Sarayları’nda ada mutfak tasarımı uygulanarak ocak ve davlumbazın da yer aldığı geniş tezgah mutfağın ortasına alınmış ve hanımlara geniş ve fonksiyonel kullanım alanlarıyla hareket özgürlüğü sunulmuştur. Mutfak dolapları projeye özel tasarlanıp ve ipek mat lake ahşapla özenle imal edilmektedir. Kapak tasarımlarında özel tornalarla şekillendirilmiş ahşap oyma desen işçiliğine hayran kalacaksınız. Mutfak dolabı tezgahları birinci sınıf akrilik malzemeyle şekillendirilmektedir. Mutfak evyeleri çöp öğütücü sistemle donatılmıştır.

· Mutfaklara Gaggenau, Miele veya Franke markalardan seçilecek olan özel sınıf, yüksek kaliteli ve fonksiyonel ankastre ürün grubu (Fırın, ocak, davulunmbaz, mikrodalga fırın ve Bulaşık makinası) yerleştirilmektedir. Ayrıca mutfaklara LCD TV’lerde montajı yapılmış hazır halde teslim edilecektir.

· Mavera Sarayları evlerinde 50 m²’lik geniş salonlarda çift cepheli aydınlık bir ortam sunulmaktadır. Özel ahşap işlemeli yüksek tavanın etkisiyle daha da ferah hissettiren salonlarda sizi sımsıcak saracak doğalgazlı şöminenin keyfini çıkarın. Tüm evlerin salonları peyzaj alanını geniş panaromik pencerelerden izleyebilmektedir.

· Salonlarda özel mermer tasarım doğalgaz ateşli şömineler bulunmaktadır.

· Tüm ev tiplerimizde özel tasarlanmış ve sarayların da vazgeçilmezi olan hamam yer almaktadır. Hamamda ısıtmalı mermer yüzeyler ve ambiyans ışıkla dekore edilmiş şık bir kubbe bulunmaktadır.

· Evdeki tüm odalarda termostat kontrollü multi system air condition iklimlendirme yer almaktadır.· Evlerde geniş balkonlar sunulmaktadır. Bazı ev tiplerinde ise yaklaşık 300 m² özel dizayn edilmiş, kameriyeli teras bahçe kullanımı imkanı bulunmaktadır. Özel ev tiplerimizle ilgili profesyonel danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

· Tüm pencerelerde uzaktan kumandalı panjur sistemi bulunmaktadır. Pencerelerimiz dış cephe rengiyle uyumlu beyaz renkli alüminyum doğramalarla imal edilmektedir.

· Güvenlik ekibi ve komşularla iletişime imkân veren görüntülü interkom sistemi ve ayrıca evdeki güvenlik sistemini kumanda eden akıllı tablet kumanda paneli sunulmaktadır.


· Yangın, su baskını ve hırsızlık durumunda alarm veren ve ev sahibini cep telefonuyla uyaran Ev Güvenlik Sistemi (EGS) aynı zamanda site güvenlik ekibine de durum ihbarı yapmaktadır.

· Mavera Sarayları’ndaki evlerin ısınma sistemleri merkezi pay ölçerli yerden ısıtmalı ve termostat kontrollü sistemle donatılmıştır.

· Evlerimizde hanımlara oldukça kolaylık sağlayacak tozsuz dertsiz merkezi yüksek vakumlu süpürme sistemi yer almaktadır.

· Annelerimiz çocuk oyun alanlarını ve sitedeki diğer alanları evdeki monitörden izleyebilmektedir.

· Su bataryaları açıldığı andan itibaren derhal sıcak suyu kullanıma hazır tutan Thermo Speed ani sıcak su temini sağlayan re-sirküler sistemi tüm evlerimizde yer almaktadır.

· Binalarımızın bodrum katında özel havalandırma sistemiyle donatılmış, sıcak ve soğuk tesisatı, uydu tv bağlantısı, dahili Telefon hattı çekilmiş yaklaşık 15 m²’lik depo alanları her evimize ayrı ayrı tahsis edilmiştir. Bu alanı arzunuza göre dekore ederek müştemilat alanı olarak kullanabilirsiniz.

· Evlerde kullanılacak tüm prizler topraklı, çocuk korumalı tip ürünlerden seçilmiştir.

· Bina TV tesisatlarında headent ve multiswitch sistemleri ile Uydu ve Ulusal Yayın Yapan Özel Uydu Sistemleri altyapısı kurulacaktır. Kullanıcı tarafından decoder-receiver temin edilip, abone olunması halinde Uydu ve Ulusal Yayın Yapan Özel Uydu Sistemleri yayınları izlenebilecektir.

· Projede, IEEC (Uluslararası Elektrik-Elektronik Standardı) hükümlerine uygun olarak topraklama ve yıldırımdan korunma tesisatı tesis edilmektedir.
Gördüklerinizin ötesinde bir yaşam.