Projedeki Ayrıcalıklarımız
Evlerdeki Ayrıcalıklarımız

· Mavera Sarayları yalnızca 3 blok ve 56 adet evden oluşan, her katta 2 ev ile 2 asansör bulunan az katlı butik site yapısına sahiptir.

· Proje; Osmanlı ve Selçuklu saray motifleriyle bezenmiş özel prekast işlemeli blok cephe mimarisiyle, Başakşehir’in kalbi 5. etabın en önemli bulvarı olan Ertuğrul Gazi bulvarı üzerinde göz kamaştırıcı güzelliğiyle yerini alacaktır.


· Blok girişleri oyma ahşap kapılar, özel tasarım avizeler ve duvar kaplamalarıyla şekillendirilerek saray girişi ihtişamını yansıtacak şekilde dizayn edilmiştir.

· Peyzajda saray temalı, detaylarında geçmişe göndermeler yapan tasarıma yer verilmiştir. Su kanalları ve göletler, çeşitli fıskiyeler (mantar fıskiye, mermer fıskiye), yetişkin ağaç çeşitleri, çinili çeşme, mermer merdivenler ve küpeşteler, şelaleler ve bitki şekillendirmeleriyle zenginleştirilen peyzaj tasarımını gece için tasarlanan özel ambiyans aydınlatmaları taçlandırmaktadır.· Peyzaj mimarisiyle bütünlük sağlayacak şekilde kombine edilmiş doğal taş, ahşap deck veya mermer kaplı aktivite alanları ve yürüme yolları sitede yaşayanlara her adımda sıradışı bir yerde yaşadıklarını hissettirecektir.

· Her ev için 3 araçlık kapalı otoparklar ve misafirler için kapalı otopark yerleri ayrılmıştır. Kapalı otopark alanından evlere, cafe/restorana, sağlıklı yaşam merkezine ve peyzaja doğrudan erişim imkanı sunulmaktadır.

· Osmanlı mimari motifleriyle tasarlanmış cafe/restoran binasından spor alanı ve havuzlara asansörle doğrudan erişim imkanı verilmiştir. Bu alanda yer alan açık ve kapalı oturma bölümleri site içinde çeşitli aktiviteleri yapma imkanı sunacaktır.

· Mavera Sarayları’nda güçlü komşuluk ilişkilerini destekleyecek toplantı, sohbet ve tören salonları, mescidler, çocuklar için kapalı alanda play station ve çeşitli oyunlar oynayabilecekleri aktivite alanı bulunmaktadır. Açık ve kapalı çocuk oyun salonları evde anneler tarafından TV monitöründen izlenebilmektedir.

· Kreş ve gündüz bakım evi yapılabilmesi amacıyla özel bir bölüm yer almaktadır.


· İçerisinde 2 adet kapalı ve ısıtmalı yüzme havuzu, fitness salonları, hamam, sauna, buhar odaları ve vitamin bar bulunan sağlıklı yaşam merkezi yer almaktadır.

· Site geneline ve evlerin içlerine kesintisiz güç üreten full jeneratör sistemi tesis edilmektedir.

· 7/24 CCTV kamera sistemiyle desteklenen site güvenlik merkezi oluşturulmuştur.Gördüklerinizin ötesinde bir yaşam.